Giriş için tıklayınız.
Sitedeki kullanıcı sayısı: 39
ATMK EĞİTİM SEMİNERİ
ATMK EĞİTİM SEMİNERİ

"ATMK Aydınlatma Semineri 2017-2", KASIM 2017'de gerçekleştirilecektir...

Aydınlatma Türk Milli Komitesi’nin (ATMK), 2014 yılından bu yana düzenlediği Aydınlatma Seminerleri’nin altıncısı Kasım 2017'de düzenlenecektir. Gelişen aydınlatma teknolojisiyle hızla büyüyen aydınlatma sektörü çalışanlarını ve sektörle ilgilenenleri bilgilendirmek amacıyla düzenlenen seminere yönelik yoğun talep nedeniyle ATMK, Aydınlatma Seminerleri’ni yılda iki kez düzenlemeye devam edecek. "ATMK Aydınlatma Semineri 2017-2" eğitim programının detayları daha sonra sayfamızdan ulaşabilirsiniz... 


“ATMK AYDINLATMA SEMİNERİ 2017-1” eğitim programı tamamlandı….

Aydınlatma Türk Milli Komitesi’nin (ATMK), 2014 yılından bu yana düzenlediği Aydınlatma Seminerleri’nin beşincisi de tamamlandı. Gelişen aydınlatma teknolojisiyle hızla büyüyen aydınlatma sektörü çalışanlarını ve sektörle ilgilenenleri bilgilendirmek amacıyla düzenlenen seminere yönelik yoğun talep nedeniyle ATMK, Aydınlatma Seminerleri’ni yılda iki kez düzenlemeye devam edecek. Bu seminere katılıp farklı aydınlatma konularında daha detaylı bilgi edinmek isteyenlere de detaylı eğitim programları düzenlenmesi planlanıyor.


Kurulduğu 1995 yılından bu yana
temel aydınlatma disiplinin gereklerini göz ardı etmeksizin teknolojik gelişmelerin takip edilebileceği ortamlar sunan ATMK, aydınlatma teknikleri konusunda sektörün bilgi alt yapısını beslemeye devam ediyor. Aydınlatma disiplininde çalışan ve sektörde yer alan akademisyenleri, üreticileri, tasarımcıları ve uygulamacıları bir araya getiren ATMK, 2014 yılında başlattığı “Aydınlatma Seminerleri”nin beşincisini de tamamladı.

     
Gelişen aydınlatma teknolojisiyle hızla büyüyen aydınlatma sektörü çalışanlarını ve sektörle ilgilenenleri bilgilendirmek amacıyla düzenlenen beşinci seminer, 4 Şubat-4 Mart 2017 tarihleri arasında İstanbul Teknik Üniversitesi’nin Taşkışla binasında Cumartesi günleri gerçekleştirildi. Seminerde katılımcılar, konusunda uzman eğitmenlerden aydınlatma tasarımı, ışık ve görme, ışık üretimi, lamba ve aygıtlar, aydınlatmada nicelik, nitelik ve standartlar, enerji etkin tasarım ve doğal aydınlatma, iç ve dış aydınlatma uygulamaları ve hesapları konularında eğitim aldılar. Katılımcılara, seminerin son gününde gerçekleştirilen değerlendirme sınavının ardından “katılım belgeleri” verildi.

   

Katılımcıların, kursların devam etmesine yönelik yoğun talepleri nedeniyle ATMK, temel konuları içeren bu seminerin yılda iki kez düzenlenmesine devam etme kararı aldı. Temel eğitime katılanlara yönelik de farklı aydınlatma konularında daha detaylı bilgilere ulaşabilecekleri eğitim programları düzenlenmesi planlanıyor.  

     
ATMK AYDINLATMA EĞİTİM SEMİNERi 2016-1

       


 

   

 

"ATMK AYDINLATMA EĞİTİM SEMİNERİ 2016-1" programı 5. hafta gerçekleştirilen "Değerlendirme Sınavı"nın ardından düzenlenen Katılım Belgesi Töreni'nde katılımcılara belgeleri takdim edilerek tamamlandı...

"Değerlendirme Sınavı" ve KAPANIŞ...

   


Başta eğitmenlerimiz olmak üzere tüm değerli katılımcılarımıza, İTÜ Taşkışla Binası Dekanlığı'na ve emeği geçen herkese TEŞEKKÜRLERİMİZLE..

ATMK AYDINLATMA EĞİTİM SEMİNERi 2015-2

 

5. HAFTA


4. HAFTA

3. HAFTA

       

2. HAFTA

         

   

   

1.HAFTA
     


"ATMK AYDINLATMA EĞİTİM SEMİNERİ 2015-1" 

Aydınlatma Eğitim Semineri 2015-1 PROGRAMININ, KATILIM BELGESİ VE KAPANIŞ TÖRENİ     
 

 


Aydınlatma Eğitim Semineri 2015-1, "Değerlendirme Sınavı"


Aydınlatma Eğitim Semineri 2015-1 programının 5. hafta sunum görselleri..


İTÜ Taşkışla Binası, seminer alanından görseller...


 
Aydınlatma Semineri 2015-1; 4. haftasından...

     

     

Aydınlatma Eğitim Semineri 2015-1; 2. ve 3. haftalarında da ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. "ATMK AYDINLATMA EĞİTİM SEMİNERİ 2015-1" başladı...

 

14 Şubat 2015 tarihinde başlayan "ATMK Aydınlatma Eğitim Semineri 2015-1" tüm hızıyla devam ediyor... "AYDINLATMA EĞİTİM SEMİNERİ 2014" 5. hafta... 

8 Kasım - 6 Aralık tarihleri arasında düzenlediğimiz 5 haftalık "ATMK Aydınlatma Eğitim Semineri 2014" programı tamamlandı. 

 

     

   

Eğitimin sonunda katılımcılarımız için "Değerlendirme Sınavı" yapıldı...

 

 

Değerlendirme Sınavı sonrası düzenlenen kokteyl ile katılımcılarımıza "Katılım Belgesi" takdim edildi...

   

 

TEŞEKKÜRLERİMİZLE...

Değerli katılımcılarımıza, eğitmenlerimize, bizleri İTÜ Taşkışla Binası'nda ağırlayan Mimarlık Fakültesi Dekanlığı'na ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler..
"AYDINLATMA EĞİTİM SEMİNERİ 2014" 4. hafta...


 

   

 


"AYDINLATMA EĞİTİM SEMİNERİ 2014" 3. hafta...      


 

"ATMK AYDINLATMA EĞİTİM SEMİNERİ 2014" başladı...

8 Kasım 2014 tarihinde başlayan "ATMK Aydınlatma Eğitim Semineri" tüm hızıyla devam ediyor...
 
 

ATMK, 8 KASIM-6 ARALIK 2014 TARİHLERİNDE AYDINLATMA EĞİTİM SEMİNERLERİ’NİN BİRİNCİSİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ...

ATMK Aydınlatma Eğitim Semineri 2014’e ilişkin afiş ve bilgiler aşağıda verilmektedir.

 

  Belgeler   

SEMİNERLER BASIN BÜLTENİ
PSL-FİBERLİ Eğitim Semineri Basın Bülteni