Giriş için tıklayınız.
Sitedeki kullanıcı sayısı: 15
11.ULUSAL AYDINLATMA KONGRESİ
11.ULUSAL AYDINLATMA KONGRESİ

Daha önce de ilan ettiğimiz gibi Aydınlatma Türk Milli Komitesi (ATMK) olarak gelenekselleştirdiğimiz ve iki yılda bir yaptığımız “Ulusal Aydınlatma Kongresi”nin onbirincisi, “İstanbullight 2017, 10. Uluslararası Aydınlatma Teknolojileri Fuarı” nın 21-A24 Eylül 2017 tarihine ertelenmesi nedeniyle, fuar ile birlikte 21-24 Eylül 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

Kuruluş amaçları arasında yer alan “Türkiye’de Aydınlatma alanındaki çalışmaları özendirmek, doğru yönde ilerlemelerine rehberlik etmek ve desteklemek” yönünde 20 yıldır Uluslararası Aydınlatma Komisyonu (CIE)’nun üyesi olarak faaliyetlerini sürdüren ATMK, düzenlediği Ulusal Kongre’lerde de aydınlatmadaki yeni teknolojileri tanıtmaya, tartışmaya, üretim ve uygulama için yönlendirici bilgiler üretmeye özen göstermektedir.

Belirtilen amaçlar doğrultusunda, düzenlenecek olan “11. Ulusal Aydınlatma Kongresi”nin özel konusu “Aydınlatmada Akıllı Teknolojiler” olarak belirlenmiş, konunun ayrıntılı olarak ele alınıp tartışılması hedeflenmiştir.

Tarihin ertelenmesi nedeniyle Kongre Duyurusu yeniden düzenlenerek ekte bilgilerinize sunulmuştur. Bildiri özet gönderme ve diğer tarihlerin de güncellendiği yeni kongre takvimi aşağıda yer almaktadır.

11. Ulusal Aydınlatma Kongre Takvimi:

·  20 Mart 2017 Bildiri özetlerinin son gönderilme tarihi

·  17 Nisan 2017 - Bildiri özetlerinin değerlendirme sonuçlarının katılımcılara bildirilmesi

·  22 Mayıs 2017 - Bildiri​​ tam metinlerinin son gönderilme tarihi 

·  05 Haziran 2017 - Bildiri tam metinlerinin değerlendirme sonuçlarının katılımcılara bildirilmesi 

Ertelenme nedeniyle göstereceğiniz anlayış ve Kongre’mize katılımınız ile sağlayacağınız değerli katkılar için teşekkür eder saygılarımızı sunarız.

11. Ulusal Aydınlatma Kongresi Sekreterliği


11. Ulusal Aydınlatma Kongresi Kayıt Formu için tıklayınız...

 
 

 

  İlgili Sayfalar  

IstanbulLight